کار نکردن تیم ویور

کار نکردن تیم ویور

کار نکردن تیم ویور

طبق گزارش های رسیده از سایت اسپید vpn تستی که تیم توربو وی پی ان انجام داد کار نکردن تیم ویور مشخص شد و راه حل ان استفاده و خرید vpn پرسرعت از سایت ما میباشد.

کار نکردن تیم ویور

تحریم شدن Teamviewer

که در ادامه تحریم های جدید آمریکا اخیرا نرم افزار تیم ویور (Teamviewer) آی پی های ایران را بلاک کرده و امکان استفاده از این کار نکردن تیم ویور نرم افزار در ایران vpn سرور ایران ندارد و تنها با اتصال VPN استفاده از سرویس این شرکت امکان پذیر است!با استفاده از این برنامه کاربردی شما عزیزان میتوانید به راحتی تمام و با یک کلیک به سرور های پرسرعت از اکثر کشورهای دنیا متصل شوید.
برای شما کاربران جدید اشتراک تست رایگان در نظر گرفته ایم که از طریق تلگرام برنامه میتوانید دریافت کنید. امیدواریم این تحریم ها، خودباوری ما را قوی تر کند و شرکت های نرم افزاری بتوانند بزودی نرم افزارهایی بهینه تر و کاربردی تر را جایگزین نمایند.

تحریم شدن Teamviewer
به امید ایرانی پیشرو و موفق در همه عرصه ها خصوصا فناوری های نو و پیشرفته  سلام میبخشید من هر کاری میکنم با برنامه تیم ویور دیگه نمیتونم به سیستم دیگه ای وصل بسم اما با توجه به فیلترشدن تیم ویور میتوان از رفع محدودیت ان نسبت به ایران استفاه نمود.

مشکل عدم اتصال تیم ویور به اینترنت در ایران گزارش شده که مربوط به فیلترشدن ای پی های کاربران ایرانی توسط شرکت سازنده آمریکایی است.